Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıda gelin ve damatlarımız tarafından sıklıkla sorulan soruları ve cevaplarını bulabilirsiniz. Lütfen cevap bulamadığınız sorularınız için bizimle iletişime geçin…

Sayfanız davetiyeleri dışında beğendiğimiz bir tasarımı yapabilir misiniz?

Elbette. Tüm gelin ve damat adaylarımızın düğünün detaylarına, kişisel zevklerine, istediği renk ve bütçesine göre “kişiselleştirilmiş” tasarım yapıyoruz. Yapmanız gereken tek şey bize ne istediğinizi anlatmak.

Tasarımları basılmadan görebilir miyiz?

Beğendiğiniz tarz ile hazırlanmış tasarımların, baskıya verilmeden önce mutlaka dijital bir kopyası tarafınıza iletilir, varsa gerekli revizeleriniz yerine getirilir. Onay vermeniz halinde baskıya gönderilir.

Davetiyeye düğün notu ekleyebilir miyiz?

Bir çok düğün kendine has kurallar ve gerekliliklerle hazırlanıyor. Bu sebeple biz de davetiyelerimizi gelin ve damatlarımızın isteklerine göre şekillendiriyoruz. “Çocuklara iyi uykular.”, “Çim zemin, lütfen ince topuk giymeyiniz”, “Düğünümüz yemeklidir, lütfen katılım bilgisi veriniz” tarzı bildiri cümlelerine yer verebiliyoruz.

Yurtdışına kargo gönderebiliyor musunuz?

Türkiye’nin 81 iline ürün gönderebildiğimiz gibi dünyanın her yerine kargo yapabiliyoruz. Yurtdışı kargoların, kargo bedelini sipariş sırasında swift kod ile yatırmak yeterlidir.

Kargom ne kadar sürede gelir?

Sezon yoğunluğunun ve kargo firmalarının trafiğinin teslim tarihini etkilememesi için davetiye siparişlerinizi düğün tarihinizden iki ay önce oluşturmanızı rica ederiz. Kargo teslim süresi dört ile beş iş günü arasında bölgeye göre değişiklik göstermektedir.

Kargo ücreti ne kadar?

Davetiye tasarımlarında 500₺ ve üzeri siparişlerin kargo bedelleri tarafımızca karşılanmakta olup, 500₺ altındaki siparişler için Türkiye içi kargo bedeli 40-60₺ arasıdır. Yurtdışı kargo bedelleri kura ve ülkeye göre değişkenlik gösterdiği için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Davetiye fiyatları nedir?

Tüm davetiyeler kullanılan kağıt, varak, gofre, aksesuar ve zarf çeşitlerine göre farklı fiyatlara sahiptir. Özel siparişleriniz için bize mutlaka adet sayısı bildirmeniz gerekmektedir. Her bütçe ve talebe uygun modellerimiz mevcuttur.

Bazı modeller neden pahalı?

Üretim aşamasında kullanılan varak ve gofre gibi tasarım elementleri ve kullanılan kağıdın cinsi, kalınlığı ile zarfın çeşidi ve extra işçiliği bazı modellerin fiyatlarını yükseltmektedir. Dilerseniz element değişiklikleri ile beğendiğiniz bir modeli daha uygun fiyata maal edebilirsiniz.

Uygun fiyatlı olması için hangi modeli seçebilirim?

Kraft kağıttan yapılan modellerimiz ve zarfsız seçeneklerimiz diğer modellere göre daha uygun fiyatlıdır. Ekonomik davetiye seçenekleri için aksesuarsız modelleri tercih edebilirsiniz.

İşçilik ücreti nedir, ne kadardır?

Davetiye modellerimizin üzerinde bulunan mühür, isimlik, kurdele, ip gibi el işçiliği detayları için ekstra ödeme talep edilmektedir. Davetiye adedine göre değişen işçilik ücreti, 300 adet için 150₺ olarak başlamaktadır.