Konsept düğünlerden esinlenerek çıktığımız bu yolda, bugüne kadar 4 bin çiftimize özel tasarım davetiye yapmış olmaktan gurur duyuyoruz. Tamamen özelleştirilebilir ve özgün içeriklerle hazırlanan tasarımlarımız tüm Türkiye’de olduğu gibi Avrupa ülkelerinde de çok sevilmekte. 81 ile ve 6 ülkeye tasarım yapmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Her Düğün Başka Hikaye

Tasarımlarımızda  uluslararası moda ve düğün trendlerine yer versekte, her düğünün kendi hikayesi ve kendi konseptine uygun çizimler yapıyoruz. Klasik ve özgün konseptleri kurguluyor, her zevke özel çizim yapıyoruz. Başarımızın ve çok sevilmemizin sırrı bu.

Benzersiz Tasarımlar

Gelin ve damatlarımızı anlıyor, telaşlı ve yoğun günlerinde tam hizmet anlayışı ile hatasız tasarım ve ürün teslim ediyoruz. Mağazamıza gelmeye gerek kalmadan Türkiye’nin ve dünyanın her yerine gönderim yaparak yüksek memnuniyet imkanı sunuyoruz.

İşimizi Çok Seviyoruz

İşimizin enerjisini tatlı telaşla koşturan çiftlerimizden alıyor ve onların heyecanına ortak olmaktan mutluluk duyuyoruz. Sitemizde bulunan ürünlerin tamamı özel tasarım olmakla birlikte, her biri işine aşık, yetenekli ekibimiz tarafından el işçiliği ile hazırlanmaktadır.